Aile Dizimi

Aile Dizimleri sistemler ve ilişkiler üzerine çalışan, Bert Hellinger tarafından geliştirilmiş bir yöntemdir. Bu yöntem ile bizi engellenmiş hissettiren problemlerimizi dışarıdan gözlemleyebilmemize yardımcı oluyor.

Aile Dizimlerinde süreci manipüle etmez aksine sizden ortaya çıkanlarla uyumlu bir şekilde size kendi cevaplarınızı bulabilmeniz için alan açarız. Kendinize dair inançlarınızı dönüştürürüz, kişisel ya da ailevi ilişkileriniz, eşleriniz, para, iş vb. Bu kendiniz ve diğerleri ile olan ilişkilerinize dönüşüm ve farkındalık getirecek bir yoldur.

Refah ve mutluluğunuzun anahtarı bedendir. Giderek yükselen bir zihinsel dünyada yaşadığımızdan dolayı bu unuttuğumuz bir bilgidir. Bedenimiz travma ve korkularımızın hatıralarını biriktirir, ki bunlar salıverilebilir ve dönüştürülebilir.

Bedeniniz düşünceleriniz ve duygularınız ile yakın ilişki halindedir. Size açık ve bağlantıda olduğunuzda ya da aksine engellediğiniz ve kaçıyor olduğunuz zamanlarda size bunu belli eder.

Beden, zihin ve duygular arasındaki ilişkiden anladığımız, bize bunlardan biri üzerine çalıştığımızda diğerini de dönüştürebileceğimizi gösterir.

Kendinize limitlerinizi, korkularınızı, travmalarınızı ve ağrılarınızı genişletirken eşlik edilmesine izin verin. Güvenli ve özenle hazırlanmış bir alanın yardımı ile kendinize güvenli ve saygılı bir şekilde açılabileceksiniz.

Aşağıda yer alan makalede sistem prensipleri ve nasıl çalıştıklarına dair daha fazla bilgi bulabilirsiniz.