ERİL GÜÇLENME

Derin bir sistemik seviyede, erillik Yön, Amaç, Otorite, Yapı ve Mantık ile alakalıdır. Hayatta en temel olan bu unsurların şifalandırılmaya, geniş bir perspektif ve farkındalık konumundan gözlenmeye ihtiyacı vardır.

Bu 5-adım süreci; Sorumluluk, Sınırlandırma, Roller, Baba, Dişil Enerji ve Güç unsurları üzerine çalışacak ve bu unsurları geliştirecek. Tüm bu elementler üzerine çalışmak size Erilliğin gerçek anlamını daha derinden öğrenmenizde ve gelişen dünyadaki hayati fonksiyonunu keşfetmenizde yardımcı olacak.

Bu 5 element şifalandırılmadığında; zehirli ilişkiler içine girmek, öz güven ve güven eksikliği, içsel güç ve yön eksikliği, kendini sabote etme, eş ile iletişimde zorlanma ve duygusal veya psikosomatik problemler içine düşmek çok kolaydır. 

Bu dinamikler ve sistemik egzersizler ile sizi bir erkek olarak tanımlayan inanç ve hatıralarınızı ele alacak ve ihtiyaç gördüklerinizi dönüştürebilecek; aynı zamanda gerekli olan güven ve empatiden yola çıkarak yeni erilliğinizi inşa edeceksiniz.

Erilliğin tanımının yeniden yapılması gereklidir. Yaşadığımız bu anda yeni bir anlayışa açılabilmek için geçmiş jenerasyonlardan öğrenmek ve onları onurlandırmak çok önemlidir.

Dünya değişiyor ve tabi insanlıkta, kendimize dişilik ile iş birliği içindeki yeni erili yaşama şansını vermenin tam zamanı.

johnclang.com/hopenhagen

NELER BULACAKSINIZ?

1 Sorumluluk : Bağlantı

2 Sınırlı Roller : İlişkiler

3 Baba : İnançlar

4 Dişilik : Çift (Eş)

5 Güç : Bilinç