Hakkımda

Adım Kai. Gençliğimden beri süren hayat, insanlık ve kişisel deneyimlerim hakkındaki merakım beni terapötik/iyileştirici yöntemlere yönlendirdi.

19 yaşında, şiddetli bir kişisel krizin ardından, tutunduğum her şeyden uzaklaşarak gerçek dünyayı tanımak için yolculuğa çıkmaya karar verdim. O zamanlarda sahip olduğum doğa ve ağrılar ile olan derin bağ bana birçok kapı açtı.  Ve zihin, duygu ve beden bilgilerinin en temel taşlarında kendimi yeniden şekillendirdim. Aldığım masaj, koçluk ve aile dizimi eğitimleri ile en derinlerdeki sınırlarımı aşmayı ve en yüksek potansiyelime ulaşmayı başarabildim.

Ağrı dramatik değildir.
Ağrı bir öğretmen olarak bize bilgi taşır ve bize öğrenmenin en harika kapılarını açar.

Küçüklüğümden beri kendimde iki özelliği gözlemledim, yüksek empati ve diğerleri ile bağlantıya geçme hassasiyeti. Ayrıca zihin, duygu ve beden kalıpları ve bağlantılarını öğrenmeye dair müthiş bir merak.

Kişisel/özsel yolculuk keşiflerinizde en yüksek potansiyelinize ulaşmanız ve içindeki “en iyi” halinizi açığa çıkarmak için sizinle birlikte yürüyeceğim.

İçsel karışıklık ve gerginlik, fiziksel ağrı, üzüntü, ilişkiler ve hayatınızda yer alan tüm önemli problemler. Kendinizle başa çıkma ve kendinizi dönüştürme kabiliyetinizi keşfedeceğiniz bu yolculuğun her adımında sizinle olacağım. Bu süreçte limitleriniz/sınırlarınız ve korkularınız ile bağlantıya geçeceksiniz. Bu süreçte karşınıza çıkacakların tümünü kalbinizde yaşayarak, eskiden uyuşturan ve ağrı veren her şeyi eyleme/harekete dönüştürebilecek ve ayrıca kendinizle bağlantıya geçecek, dopdolu bir hayat yaşayacaksınız.

Kişisel ve profesyonel deneyimlerim duygusal problemlerimi kökünden değiştirmeme bu şekilde yardımcı oldu. Korku, güven problemler, ilişkiler ve duygusal şartlanmalar gibi problemler. 

Niyetimiz bitmek bilmeyen sürekli kendini tekrarlayan kalıplar/döngüler içinde kalmamak.

Eğitimler

Thai Masajı ve Refleksoloji Eğitimi

Östeopati Eğitimi

Koçluk Eğitimi

Aile Dizimi Eğitimi

Sistem Kolaylaştırıcılığı Eğitimi