ANASAYFA

kai terapias naturales
Sistemsel Terapiler, bütünsel sağlınızın anahtarı. Şimdi online seanslar.
Kai Web-70

Tay masajı, refleksoloji, shiatsu, osteopati.

IMG_7992

Aile takımyıldızı.

previous arrow
next arrow

“Kişisel/özsel yolculuk keşiflerinizde en yüksek potansiyelinize ulaşmanız ve içindeki “en iyi” halinizi açığa çıkarmak için sizinle birlikte yürüyeceğim

İçsel karışıklık ve gerginlik, fiziksel ağrılar, üzüntü, ilişkiler ve hayatınızda yer alan tüm önemli problemler. Kendinizi dönüştürme ve yönetme konusunda aslında ne kadar yetenekli olduğunuzu anlayacağınız bu yolculukta size adım adım eşlik edebilirim.
Bu süreçte geçeceğiniz aşamalarla, kendi sınır ve korkularınızla bağlantıya geçecek, eskiden sizi uyuşturan, size acı veren her şeyi kalbinizden yaşayarak dönüştürebileceksiniz. Kendinizle bağlantıya geçecek ve dopdolu bir hayat sürebileceksiniz.

“Ağrı dramatik değildir.
Ağrı bir öğretmen olarak bize bilgi taşır ve bize öğrenmenin en harika kapılarını açar.”

Aile Dizimleri

Hayatınız ve kendiniz hakkındaki inançlarınızı hissetmeye kendinize izin verin; kişisel ve ailevi ilişkiler, partnerler, para, iş vb.

Bu yol size kendinizle ve başkalarıyla nasıl bağlantılar kurduğunuzun farkındalığını ve dönüşümü getirecek.

Online Sistemik Süreçler

KİŞİSEL

PROFESYONELLER IÇIN

Bu online süreçlerde, kendi evrimsel gelişiminiz için, sizinle en bağlantılı yönler,konular üzerine çalışacaksınız.

Bu gözlemlenecek süreçler, size hayatınızdaki birçok konu, aşama ve yönleri dönüştürmenizde yardımcı olacak.

Sistemik Kolaylaştırma, hayat koçu ya da terapist olarak, size işinizde ilerlemeniz ve gelişmeniz için sunulmuş bir araçtır.

Bu kolaylaştırıcılık ya da dizim süreçlerine katılımınız, kendiniz ve danışanlarınız ile doğrudan ve etkili bir yolda çalışmanızda size destek olacaktır.

Online Atölyeler

Bu atölyelerde hayat dinamiklerinizi ve alışkanlıklarınızı keşfedecek, günlük hayatınızda beliren birçok unsur ve temaları geliştirecek ve tüm bunları tanımanız ve dönüştürmeniz için dinamikler uygulayacağız.

Bu içsel hayat dinamiklerinizi gözlem ve farkındalık çalışması; olayların sizde travmatik bir etki bırakmasını, başa çıkılması zor duygular yaratmasını durdurarak bu olaylar ile yüzleşmenize ve onları desteklemenize yardımcı olacak bir vizyon katacak.

Dünya durmaksızın değişiyor.
Terapatik (iyileştirici) ve duygusal çalışmalar yapmak artık bir lüks değil, bir zorunluluk.