Online Sistemik Süreçler seansı

Bu 6 online seans süresince, kişisel evrimsel dönüşümünüzün sizinle en ilgili olan yönleri üzerine çalışacağız.

Bu 6 aşamada hayatınızın birçok farklı yönünü ve seviyesini dönüştürmenize yardımcı olacak yetenek ve sistemik sınırlarınızı analiz edecek ve yeniden organize edebileceksiniz.

Sistemik çalışma sizin kişisel dönüşümüze odaklanır.

1.Aşama: SOY

Soyunuz en yüksek potansiyelinize açılan bir kapıdır. Kökleriniz ve erkek/dişi taraflardan size miras kalanlar ile bağlanmak ve onları şifalandırmak sizi sınırlandıran strateji ve kişisel engellerinizi gözlemek ve dönüştürmek. 

Bu birinci aşamada kendi gücünüzü fark edebilmeniz için sizi sınırlayan miraslarınız ile bağlantıya geçeceğiz ve atalarınız ve onların hatıraları ile çalışarak size devam etmenizi sağlayacak kapılar açacağız.

Bu ilk adım, kendi özünüze doğru ilerlemek için kişisel gücünüzle bağlantı kurmanıza yardımcı olacaktır.

2.Aşama: Korkular ve Sınırlayan Yapılar/Kalıplar

Bu aşamada kendi öz bilginize ilerlemenize ve sizi sınırlandıran alışkanlıklarınızın üstesinden gelmenize izin vermeyen, hayatınız boyunca geliştirmiş olduğunuz korku ve sınırlandıran inanç kalıplarınız/yapılarınız üzerine çalışacağız.

Hayatınızda size daha fazla hizmet etmeyen korku ve stratejileriniz ile olan ilişkinizi yönetecek ve tanıyabileceksiniz ve bu içsel dürtülerimiz ile bağlantıya geçmek hızlı ve güvenli bir şekilde ilerlemenizde size yardımcı olacak.

3.Aşama: Uyumlu Döngü

Bu aşamada uyumlanma döngünüzle çalışıyor olacaksınız, hayatınızda olan değişimleri nasıl yönettiğinizi göreceksiniz. Bu yol ile kendinize ve çevrenize olan dayanıklılığınızdaki kişisel süreçlerinizi analiz edebilecek ve bunların üzerine çalışabileceksiniz.

Kendi doğal döngüleriniz ile bağlantıya geçmeyi, duygusal ve profesyonel dışsal hareketler ile uyum içinde hissetmeyi öğreneceksiniz.

4.Aşama: Amaç

Amacınızla çalışmak, kendi varlık hissinizin ne olduğunu hissetmenize yardımcı olacaktır, böylece onu yaşam biçiminize uyarlayabilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınıza ve çevre gereksinimlerine hizmet etmek için elinizdeki kaynakları tanıyacaksınız.

Tanımlanmış ve kararlı bir duruş sahibi olabilme ve hayatınızı yaşamak istediğiniz yola odaklayabilmeniz için amacınızla yaşamak, iç dünyanızı kaplamanıza ve geliştirmenize yardımcı olacaktır.

5.Aşama: İrade

Kişisel gücünüz ile bağlanmak ve bütünleşmek, önceki aşamalarda üzerinde çalışılan hususları gerçekleştirmenin anahtarıdır. Bu yol ile kendinizin en iyi versiyonu ile yaşayabileceksiniz. Ana hedefiniz olan iç benliğiniz ile uyumlu hissedebilme için yeni yapılandırmalar ve stratejiler uygulamaya odaklayacağız.

İrade gücünüzle bağlantıya geçtiğinizde/ ona katıldığınızda, içsel olarak nerede yaşadığınızı ve nereye gittiğinizi fark ederek, hayatınızın her alanında elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz.

Topraklanma & Sürdürme

Bu son aşamada, kişisel süreçlerinizin yanı sıra, yeni yapılarınızı ve stratejilerinizi zaman içinde sürekli olacak şekilde, özetleyecek ve pekiştireceğiz.

Kendinizin ve yaşamınızın yeni yönlerini sürdürebilme gücünüzün önemini anlamak, bir sonraki evrimsel süreçlerinize devam edebilmenize yardımcı olacaktır.