Osteopatik masaj

Size Osteopati, Shiatsu ve Thai Masajlarını temel alan bu masaj metodu ile bedeninizi bütüncül bir yaklaşımla ele alarak, fiziksel kısıtlanmalarınız ve ağrılarınızın yanı sıra kronik rahatsızlıklarınızı çözmede yardımcı olmayı öneriyorum.

Çözümlemenize yardımcı olabileceğim sorunlar:

  • Kas ve duruş ağrıları
  • Yapısal ve kemiksel denge
  • Vücud ve sindirim patolojileri
  • Kaygı, stres

Osteopati kas yapısı, kemik yapısı ve bağdokuların iç dokusuyla çalışır. Bu çalışma vücudunuzun tüm yapısının yeniden dengelenmesine eşlik eder ve yardımcı olur.

Shiatsu Geleneksel Çin Tıbbına dayanır, kas ve iç organların gevşemesine yardımcı olarak vücut, zihin ve duygular arasındaki bağlantıyı anlamamıza yardımcı olur.

Thai Masajı vücudunuzun kas yapısını ve esnekliğini yeniden canlandırır.

Vücut, yaşamı deneyimlediğimiz araçtır. Vücut sağlıklı veya dengeli değilse çeşitli patolojiler, hastalıklar ve fiziksel kısıtlamalar ortaya çıkacaktır.

Hem mekanik hem de psikosomatik problemlerden kaynaklanan çeşitli patolojiler vardır. Kazalardan ve kötü duruştan kaynaklanan mekanik sorunlar ve rahatsızlıklar olabilir, ancak bunlar duygu ve stres yönetimi kaynaklı olarak da ortaya çıkabilir.

Masaj ve vücutla yapılan manuel çalışmalar eski çağlardan beri kullanılan araçlardır. Ve atalarımız, insanların sağlığını ve refahını iyileştirmek için çeşitli metodolojiler ve teknikler keşfedip, geliştirerek bize miras bıraktılar.